Sme na trhu už od roku 2006, za tento čas sme úspešne zrealizovali stovky predajov po celom kraji. Sme realitná spoločnosť, ktorá sa špecializuje sa na región rekreačnej oblasti DUCHONKE a chceme aby našou reklamou bola Vaša spokojnosť.

Pri predaji Vám na základe našich dlhoročných skúseností najskôr pomôžeme nastaviť optimálnu cenu Vašej nehnuteľnosti, skontrolujeme jej právny a technický stav a vysvetlíme Vám všetky  možnosti a povinnosti Vás ako predávajúcich voči úradom.

Ak sa následne rozhodnete zveriť predaj do našich rúk, tak okrem profesionálnej inzercie ( robíme aj videoprehliadky ), aby boli na predaj pripravené ( a to aj pre prípad financovania úverom ). Rozsiahly záber našej inzercie pomôže výhodnej predajnej cene a zvýšeniu množstva záujemcov. Okrem toho oslovíme klientov z našej širokej databázy záujemcov, ktorú sme si počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu vytvorili.

Následne Vás počas predaja odbremeníme od množstva telefonátov a informácie o nehnuteľnosti poskytneme za Vás. Počas telefonátov zároveň odfiltrujeme záujemcov, aby sme spolu nemuseli vykonávať množstvo zbytočných obhliadok. Po nájdení kupujúceho zabezpečíme financovanie, bezpečný prevod a samozrejme vyplatenie kúpnej ceny.

Aby sme Vás mohli kontaktovať pošlite nám Váš kontakt vyplnením nižšie pripraveného formuláru.

 

Neplatný Vstup

Vložte Vaše meno

Vložte Váš e-mail

Vložte Vašu správu pre nás