---PREDANÉ--- CHATA na DUCHONKE – 4 + 2 izby SLNEČNÁ chata v TICHOM prostredí rekreačnej

Predaj

Popis

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj slnečnú čiastočne zariadenú 1. podlažnú chatu, ktorá má 6 izieb. Chata je situovaná v tichej časti mimo hlavných trás.
Z priestrannej terasy vstupujeme malou chodbou do 1. miestnosti, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť. Z nej sú priamo 2 balkóny orientované na východnú stranu. Ďalej z nej sa dostaneme do 2 samostatných izieb, ktoré sú pre zmenu orientované západným smerom. Následne chodbou sa presunieme do ďalšej spoločenskej miestnosti, ktorá má tiež 2 balkóny, vstup do ďalších 2 izieb a tiež vstup do kuchyne a kúpeľne s rohovou vaňou a wc. V tejto spoločenskej miestnosti nájdeme krb s prieduchmi. Vedľa kuchyne je vchod do pivničných priestorov, kde sa nachádza technická miestnosť a umývarka (4x wc a 2x sprcha).

Z vonku sa dostaneme do veľkej garáže, kde sa nachádza veľký zásobníkový elektrický bojler na ohrev teplej vody. Chata má spodnú časť murovanú a vrchná obytná časť je drevostavba. Strecha je pokrytá plechovou strešnou krytinou. Stavba je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy. Zastavaná plocha chaty je 281 m2, úžitková plocha je 300 m2., obytná plocha 200 m2.
Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii. Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177

Špecifické detaily inzerátu

ID CHP2135
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 6 a viac izieb
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 300 m2
Kúpelňa: 2
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: 4
Terasa: 1
Garáž: 1
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Podlaha plávajúca, parkety, dlažba
Okná: pôvodné
Kúpelňa / WC: vaňa rohová, sprchovací kút
Kuchyňa linka, sporák
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia: iné
Kúrenie: lokálne
Zariadenie čiastočne zariadený
Energetický certifikát: neuvedené
Výhody slnečný, tiché prostredie, ihriská
Elektrika: na pozemku
Odpady: žumpa
Inzerent: Realitná kancelária

Lokalita

Prašice - Duchonka, Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovensko
Duchonka