----PREDANÉ----- POHODOVÁ CHATA na DUCHONKE – 5 - izbová zariadená chata s veľkou TERASO

Predaj

Popis

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj priestrannú pohodovú zariadenú – 5 – izbovú chatu. Chata je situovaná v tichej časti príjemne tienená stromami.

Dverami do suterénu (prízemie chaty) sa sa dostaneme do chodby z ktorej sa vieme ďalej dostať do komory, kúpeľne, kuchyne a obývačky. V komore je el. zásobníkový bojler pre spodnú časť chaty. Kúpeľňa je s wc, umývadlom a sprchovacím kútom. Na konci chodby je kuchyňa pre spodnú časť chaty. V obývačke je krb a z nej sa dostaneme do spodnej izby. Z vonku je v prízemnej časti vstup do „garáže“, no auto sa v nej parkovať nedá a slúži skôr ako odkladací priestor pre čokoľvek, čo človek na chate potrebuje.

Po pár schodoch sa dostaneme na veľkú prestrešenú terasu, z ktorej je hlavný vstup do chaty. Zo vstupnej chodby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné wc s umývadlom. Ďalej z chodby vstúpime do priestrannej obývačky. Obývacia izba nám umožní pohyb do kuchyne (v nej je el. zásobníkový bojler pre ohrev vody pre kuchyne a kúpeľňu), ktorá je plne zariadená a pár schodov nám umožní sa presunúť do podkrovia, kde sú 3 izby.

V prízemnej časti je krb a vo všetkých izbách výhrevné elektrické konvektory. Spodná časť chaty je murovaná, ostatná časť je z dreva. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.
Zastavaná plocha chaty je 100 m2, úžitková plocha je 250 m2, obytná plocha 200 m2, pozemok je odkúpený o celkovej výmere 656 m2. V súčastnosti je v chate 15 lôžok.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.

Kľúč od chaty máme k dispozícii.

V cene je zahrnutý - kompletný právny servis - vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru. Sme členom NARKS.

Viac informácii a obhliadku Vám zabezpečí: Boris Hanko na tel. č.: 0915 702 177

Špecifické detaily inzerátu

ID CHP2014
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 5 izieb
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 100 m2
Úžitková plocha 250 m2
Podlahová plocha 250 m2
Celková výmera: 656 m2
Kúpelňa: 2
Kuchyňa: 2
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: 1
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Kúpelňa / WC: sprchovací kút
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: lokálne
Energetický certifikát: Nie je
Elektrika: na pozemku
Odpady: žumpa
Inzerent: Súkromná osoba

Lokalita

Prašice - Duchonka, Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovensko
Duchonka