--PREDANÉ-- Štýlová CHATA na DUCHONKE – pekná SLNEČNÁ chata s 2 TERASAMI

Predaj

Popis

V rekreačnej oblasti DUCHONKA (okres TOPOĽČANY) ponúkame na predaj štýlovú slnečnú zariadenú 2. poschodovú chatu, ktorá má 3 izby. Chata je situovaná v tichej časti Duchonky a príjemne tienená stromami. Nachádza sa v lokalite pod vysielačom v smere ku hrádzi. Pri chate je ohnisko s posedením.

Do samotnej chaty je možný vstup z 2 strán (z oboch terás), ale pokiaľ pôjdeme hlavným vchodom je hneď za dverami chodba, z ktorej sa ide do kuchyne a do malej izbičky, kde sú 2 postele. Z chodby sa ďalej vchádza do priestrannej obývačky ,z ktorej je východ na menšiu terasu. V obývačke je drevený štýlový chatový jedálenský komplet, gauč, schody do podkrovia a murovaný krb, s ktorým sa vykuruje celá chata. Drevenými schodmi sa dostaneme do podkrovia, kde sú 2 izby po 3 postele.

Do suterénu je vstup pod terasou, kde 1 vstupná miestnosť na odkladanie čohokoľvek ako: stoličky, lavice, gril, bicyklov, rybárskeho náčinia a podobných vecí, ktoré človek na chate potrebuje. 2 zadná miestnosť slúži ako odpočívareň v letných horúcich mesiacoch a je v nej gauč a kreslo. V tejto časti nájdeme aj samostatné wc s umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody a samostatný sprchovací kút s 2 umývadlami.

Suterén chaty je murovaný, ostatné časti sú drevené a postavená bola v 80-tych rokoch. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.
Zastavaná plocha chaty je 61 m2, úžitková plocha je 90 m2, obytná plocha 60 m2 a výmera pozemku 489 m2. Pozemok je vysporiadaný. V súčastnosti je v nej 8 lôžok.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.
Kľúče od chaty máme k dspozícii.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia.

Špecifické detaily inzerátu

ID CHP2009
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 3 izby
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 61 m2
Úžitková plocha 90 m2
Podlahová plocha 90 m2
Celková výmera: 489 m2
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: 2
Garáž: Nie
Špajza: 1
Šatník: Nie
Podlaha dlažba
Okná: pôvodné
Kúpelňa / WC: sprchovací kút, oddelené WC
Kuchyňa linka, sporák, kuchynský kút, chladnička
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: lokálne
Zariadenie zariadený
Energetický certifikát: Nie je
Výhody tiché prostredie, ihriská
Elektrika: na pozemku
Odpady: žumpa
Inzerent: Realitná kancelária

Lokalita

Prašice - Duchonka, Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovensko
Duchonka