--PREDANÉ-- Štýlová CHATA na DUCHONKE – pekná SLNEČNÁ chata s 2 TERASAMI Neviditeľný inzerát

Kategória

Nehnutelnosti na Duchonke / Chaty, domy, chalupy

Popis
V rekreačnej oblasti DUCHONKA (okres TOPOĽČANY) ponúkame na predaj štýlovú slnečnú zariadenú 2. poschodovú chatu, ktorá má 3 izby. Chata je situovaná
V rekreačnej oblasti DUCHONKA (okres TOPOĽČANY) ponúkame na predaj štýlovú slnečnú zariadenú 2. poschodovú chatu, ktorá má 3 izby. Chata je situovaná v tichej časti Duchonky a príjemne tienená stromami. Nachádza sa v lokalite pod vysielačom v smere ku hrádzi. Pri chate je ohnisko s posedením.

Do samotnej chaty je možný vstup z 2 strán (z oboch terás), ale pokiaľ pôjdeme hlavným vchodom je hneď za dverami chodba, z ktorej sa ide do kuchyne a do malej izbičky, kde sú 2 postele. Z chodby sa ďalej vchádza do priestrannej obývačky ,z ktorej je východ na menšiu terasu. V obývačke je drevený štýlový chatový jedálenský komplet, gauč, schody do podkrovia a murovaný krb, s ktorým sa vykuruje celá chata. Drevenými schodmi sa dostaneme do podkrovia, kde sú 2 izby po 3 postele.

Do suterénu je vstup pod terasou, kde 1 vstupná miestnosť na odkladanie čohokoľvek ako: stoličky, lavice, gril, bicyklov, rybárskeho náčinia a podobných vecí, ktoré človek na chate potrebuje. 2 zadná miestnosť slúži ako odpočívareň v letných horúcich mesiacoch a je v nej gauč a kreslo. V tejto časti nájdeme aj samostatné wc s umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody a samostatný sprchovací kút s 2 umývadlami.

Suterén chaty je murovaný, ostatné časti sú drevené a postavená bola v 80-tych rokoch. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.
Zastavaná plocha chaty je 61 m2, úžitková plocha je 90 m2, obytná plocha 60 m2 a výmera pozemku 489 m2. Pozemok je vysporiadaný. V súčastnosti je v nej 8 lôžok.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.
Kľúče od chaty máme k dspozícii.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností a poradenstvo v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia.

Špecifické detaily inzerátu

ID: CHP2009
TYP: predaj
Domy: chaty a chalupy
Počet izieb: 3 izby
Vlastníctvo: osobné
Zastavaná plocha: 61 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Podlahová plocha: 90 m2
Celková výmera:: 489 m2
Kúpelňa:: 1
Kuchyňa:: 1
Loggia:: Nie
Balkón:: Nie
Terasa:: 2
Garáž:: Nie
Špajza:: 1
Šatník:: Nie
Podlaha: dlažba
Okná:: pôvodné
Kúpelňa / WC:: sprchovací kút, oddelené WC
Kuchyňa: linka, sporák, kuchynský kút, chladnička
Stav objektu: neuvedené
Konštrukcia:: tehlový
Kúrenie:: lokálne
Zariadenie: zariadený
Energetický certifikát:: Nie je
Výhody: tiché prostredie, ihriská
Elektrika:: na pozemku
Odpady:: žumpa
Inzerent:: Realitná kancelária

Pridal

Boris Hanko

Lokalita

Slovensko, Nitriansky kraj, Topoľčany, Prašice - Duchonka

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 7032
Zobrazené: 4190
Pridané 19-05-2020
Inzerát expiruje: 01-01-2023