--PREDANÉ -- Priestranná SLNEČNÁ zariadená chata v TICHOM prostred

Predaj

Popis

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj peknú slnečnú zariadenú 2. poschodovú chatu, ktorá má 3 izby. Chata je situovaná v tichej časti príjemne tienená stromami. Nachádza sa v lokalite pod vysielačom kúsok od priehrady.

V prízemnej časti chaty je z vonku vstup do odkladacieho priestoru na drevo príp. iných vecí ako kosačka a pod. Vstupnými dverami sa dostaneme do chodby, z ktorých ideme rovno do kúpeľne, ktorá je komplet prerobená, ďalej kuchyne a schodmi do 1. poschodia. V kuchyni nájdeme novú kuchynskú linku so sklokeramickou 2-platničkou a chladničkou. Z kuchyne ideme do obývacej izby, kde je veľké francúzske okno (toho času zavreté), ktoré do obývačky vženie krásne popoludňajšie slniečko.
V obývačke sú situované krbové kachle – tzv. vodník z ohrevom vody do radiátorov. Tieto kachle ohrievajú vodu aj do akumulačného 200 litrového zásobníka čiže, keď sa už nekúri, uvedený zásobník stále vháňa teplú vodu do radiátorov a v chate je stále príjemne teplo. Kachle majú svoj vlastný komín a svoj vlastný obehový systém pre max. pohodlie obyvateľov chaty. Podotýkam, že zásobník má svoj vlastný obehový systém teplej vody do radiátorov bez nutnosti, aby sa v kachliach kúrilo.

Schodmi sa dostaneme do 1. poschodia, kde je ďalšia izba s výbehom na priestrannú terasu. Na tomto podlaží sa nachádza + spomínaný zásobník teplej vody. Terasa je prestrešená a dopraje pohodlie až 10-15 ľuďom max. pohodlie.

Do podkrovia sa dostaneme ďalšími schodmi, kde je 1 veľká izby so 4 posteľami. Všetky izby a miestnosti sú vykurované práve ústredným kúrením. Chata je murovaná, postavená bola v 80-tych rokoch no prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2017. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Použitý stavebný materiál tehla a kváder. Je napojená na verejný rozvod elektriky 230 V + 380 V, vody a odpad je riešený vo forme žumpy. Zastavaná plocha chaty je 46 m2, úžitková plocha je 150 m2, obytná plocha 100 m2 a výmera pozemku 300 m2. V súčastnosti je v nej 10 lôžok.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.

Kľúče od chaty máme k dispozícii.

V cene je zahrnutý - kompletný právny servis - vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru. Sme členom NARKS.

Špecifické detaily inzerátu

ID CHP2013
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 3 izby
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 46 m2
Úžitková plocha 150 m2
Podlahová plocha 150 m2
Celková výmera: 300 m2
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: 1
Garáž: Nie
Špajza: 1
Šatník: Nie
Steny omietky
Okná: pôvodné
Kúpelňa / WC: sprchovací kút
Kuchyňa linka, chladnička
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie zariadený
Energetický certifikát: neuvedené
Výhody slnečný, tiché prostredie
Elektrika: na pozemku
Odpady: žumpa
Inzerent: Realitná kancelária

Lokalita

Prašice - Duchonka, Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovensko
Duchonka, 91108