--- PREDANÉ --- Zaujímavá 4-izbová zariadená chata s 2 TERASAMI a GARÁŽOU

Predaj

Popis

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj ZAUJÍMAVÚ zariadenú – 4 – izbovú CHATU.

Chata je situovaná v tichej časti príjemne tienená stromami. V suteréne chaty je garáž, v ktorej je vodovodná šachta. Garáž okrem prípadného parkovania auta je vhodná ako odkladací priestor na drevo a rôzny terasový nábytok.
Do prízemnej časti vstupujeme cez terasu, z ktorej vedú vonkajšie schody do 1. poschodia chaty. Za vstupnými dverami v prízemnej časti je chodba, z ktorej sa dostaneme do kuchyne, obývačky, kúpeľne a wc. V kuchyni okrem kuchynskej linky nájdeme chladničku a sporák. V prízemnej časti chaty je aj elektrický bojler na ohrev teplej vody.

Po schodoch sa dostaneme cez menšiu terasu na 1. poschodie chaty, kde sú 2 izby. Vo väčšej sú 2 postele, gauč a krbové kachle. V menšej izbe je poschodová posteľ a schodíky do podkrovnej izby.

V podkrovnej izbe sú 2 poschodové postele, východ na balkón a vstup pod strechu.

Suterén a prízemie chaty je murovaný, poschodie je drevenej konštrukcie. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Použitý stavebný materiál tehla, kváder a drevo. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.

Zastavaná plocha chaty je 60 m2, úžitková plocha je cca 150 m2, obytná plocha cca 110 m2 a pozemok je odkúpený o výmere cca 323 m2. V súčastnosti je v nej 10 lôžok. Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.

Kľúče od chaty máme k dispozícii.

V cene je zahrnutý - kompletný právny servis - vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru.

Sme členom NARKS.

Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177

Špecifické detaily inzerátu

ID CHP 2017
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 4 izby
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 60 m2
Úžitková plocha 150 m2
Celková výmera: 323 m2
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: 1
Terasa: 2
Garáž: 1
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Kúpelňa / WC: sprchovací kút
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: garážové
Kúrenie: lokálne
Zariadenie zariadený
Energetický certifikát: Nie je
Elektrika: na pozemku
Odpady: žumpa
Inzerent: Realitná kancelária

Lokalita

Prašice - Duchonka, Topoľčany, Nitriansky kraj, Slovensko
Duchonka